• RKHBS Dames 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pulcini, RamonTechnische stafTrainer
    Raemaekers, ErwinOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKHBS VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop VR13300141139
    2Amstenrade VR133009369
    3Keer VR14301164129
    4RKHBS VR1430114959
    5Pusphaira VR142118807
    6Eindse Boys VR14202131216
    7ST SV Someren/NWC VR24202611-56
    8FC Cranendonck VR1411215784
    9FC Eindhoven AV VR3411210734
    10VV Baarlo VR14112711-44
    11ST UOW '02/LHC VR14004519-140
    12EFC VR14004227-250

    Poulestanden RKHBS VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Schaesberg VR13300164129
    2Keer VR132019546
    3RKHBS VR13102713-63
    4ST UOW '02/LHC VR13003313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckers, KimTeamspeler
    Bosch, ImkeTeamspeler
    Cuypers, SterreTeamspeler
    Gerards, LauraTeamspeler
    Heil, LotteTeamspeler
    Hengst, DanieshaTeamspeler
    Kuijs, MarijkeTeamspeler
    Lemmens, NikkiTeamspeler
    Meijboom-frins, KimTeamspeler
    Munster, MeggieTeamspeler
    Ploemen, MaykeTeamspeler
    Post, RachelleTeamspeler
    Soomers, MandyTeamspeler
    Toffoli, AlessaTeamspeler
    Vaessen, MyrtheTeamspeler
    Vos, MichelleTeamspeler
    Wingen, SanneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.