• RKHBS Dames 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pulcini, RamonTechnische stafTrainer
    Raemaekers, ErwinOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 11:00RKHBS VR1 - Amstenrade VR1Sportpark Imstenrade
    29 nov. 10:30FC Cranendonck VR1 - RKHBS VR1Sportpark De Braken
    6 dec. 11:00RKHBS VR1 - Geldrop VR1Sportpark Imstenrade
    13 dec. 12:30Pusphaira VR1 - RKHBS VR1Sportpark de Hondsheuvels
    31 jan. 11:00RKHBS VR1 - Baarlo VR1Sportpark Imstenrade
    7 feb. 10:30Amstenrade VR1 - RKHBS VR1Sportpark De Gijselaar
    28 feb. 11:00RKHBS VR1 - FC Eindhoven AV VR3Sportpark Imstenrade
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.EFC VR1 - RKHBS VR1
  • Poulestanden RKHBS VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Schaesberg VR13300164129
    2Keer VR132019546
    3RKHBS VR13102713-63
    4ST UOW '02/LHC VR13003313-100

    Poulestanden RKHBS VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop VR13300141139
    2Amstenrade VR133009369
    3Keer VR14301164129
    4RKHBS VR1430114959
    5Pusphaira VR142118807
    6Eindse Boys VR14202131216
    7ST SV Someren/NWC VR24202611-56
    8FC Cranendonck VR1411215784
    9FC Eindhoven AV VR3411210734
    10Baarlo VR14112711-44
    11ST UOW '02/LHC VR14004519-140
    12EFC VR14004227-250
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckers, KimTeamspeler
    Bosch, ImkeTeamspeler
    Cuypers, SterreTeamspeler
    Gerards, LauraTeamspeler
    Heil, LotteTeamspeler
    Hengst, DanieshaTeamspeler
    Kuijs, MarijkeTeamspeler
    Lemmens, NikkiTeamspeler
    Meijboom-frins, KimTeamspeler
    Munster, MeggieTeamspeler
    Ploemen, MaykeTeamspeler
    Post, RachelleTeamspeler
    Soomers, MandyTeamspeler
    Toffoli, AlessaTeamspeler
    Vaessen, MyrtheTeamspeler
    Vos, MichelleTeamspeler
    Wingen, SanneTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.